Види і порівняння лінолеуму

Можливо, лінолеум комусь із власників житла може здатися застарілим покриттям підлоги. Але все ж навіть сьогодні він здатний гідно показати себе, якщо розуміти, які його можливості. Якості матеріалу в першу чергу залежать від його різновиду. Далі описані основні типи лінолеуму, доступного сьогодні.

Штучний і натуральний лінолеум

Найчастіше власники звертають увагу на те, з якої сировини виготовлено підлогове покриття. Для виробництва натурального лінолеуму використовують деревне борошно, джут, природні смоли тощо. Штучний ж найчастіше виготовляється на основі полівінілхлориду. Хоча натуральний лінолеум більш екологічний і довговічний, він все-таки коштує дорого. Доглядати за ним потрібно особливо відповідально. Для більшості ж власників набагато важливіше рівень зносостійкості обробки і її презентабельність. Тому їм краще підійде лінолеум штучний. Причому боятися, що він зашкодить мікроклімату кімнати, теж не варто.

 Гомогенний і гетерогенний лінолеум

Величезне значення має кількість шарів в полотні лінолеуму. Гомогенний лінолеум являє собою суцільний відрізок матеріалу, який неможливо розшарувати. За рахунок цього виріб має найвищими зносостійкими параметрами, а візерунки і малюнки в ньому проходять на всю глибину. Але все ж частіше власники житла вибирають лінолеум гетерогенний, що складається з центрального шару, лицьового покриття, а в деяких випадках ще й повсті (або аналогічної) підкладки. Гетерогенний лінолеум служить не так довго, як гомогенний, але він теж цілком практичний і дешевше обходиться. Для звичайних житлових приміщень виріб підійде чудово.

 Побутові та комерційні зразки лінолеуму

Нарешті, лінолеум можна розділити по сфері застосування. Побутовий лінолеум підійде для квартир і будинків, але переважно для тих приміщень, які не відрізняються особливо високою прохідністю. Якщо ж кімната інтенсивно експлуатується, на підлогове покриття в ній припадають сильні навантаження, бажано вибрати лінолеум комерційний або напівкомерційний. Такі зразки міцніше, їм властива підвищена зносостійкість. До того ж лінолеум даної групи може бути, наприклад, протиковзким. Він безпечний навіть при постійному намоканні.

Джерело де можна переглянути повний перелік усіх видів лінолеума і підібрати собі якісний та доступний товар у магазині https://www.diamantpol.com.ua/

Загалом, проблем при уважному підході до придбання лінолеуму бути не повинно. Хоча зараз пропозицій дуже багато, знайти серед них відповідний напевно вийде у будь-якого власника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*