Всім знайоме поняття «ергономіка» +

 

Всім знайоме поняття «ергономіка».

Всім знайоме поняття «ергономіка».

Якщо перевести заплутане наукове визначення на просту мову, то це наука про зручність. Найчастіше говорять про ергономіку робочого місця оптимальна конструкція крісла, робочий стіл і т.д. Це безумовно важливо, але набагато важливіше зручність в повсякденному побуті. Цю істину добре засвоїли розробники та конструктори шаф купе. Тому на даний момент шафи купе самою ергономічною меблями для дому. Але меблі не може бути ергономічною сама по собі. Адже ергономічність залежить від особливостей кожної людини від його зростання, розмірів, його звичок. Тому, щоб отримати по-справжньому ергономічний шафа купе харків, необхідно замовляти індивідуальне виготовлення. Але при цьому важливо правильно спроектувати меблі, з урахуванням всіх ваших особливостей.

Як це зробити? Як замовити найбільш зручний шафа купе Ось декілька порад з визначення оптимальних параметрів шафи купе Визначтеся, що саме ви будете зберігати в цій шафі. Припустимо, ви вирішили замовити шафу купе в бібліотеку. Тобто там будуть зберігатися книги. Далі потрібно оцінити кількість книг, які ви будете складати в шафу. Виходячи з цього, визначаються оптимальні розміри майбутньої шафи купе. Природно, треба врахувати те, що в майбутньому ви будете купувати нові книги, тому бажано передбачити пару «зайвих» полиць. Далі треба виміряти найбільші книги, які будуть зберігатися в шафі.

Всі полки можна зробити за розмірами цих книг. А можна зробити полички різного калібру: свої розміри для великих фоліантів, свої для мініатюрних видань. Для часто перечитуємо і робочих книг бажано замовити відкриту секцію, щоб їх було легше брати з полиці. При проектуванні розмірів полиць і параметрів секцій необхідно врахувати, що громіздкі і важкі речі краще зберігати внизу. У кожній секції вашої шафи повинні бути 3 найзручніші полки: одна на рівні очей, друга на висоті витягнутої руки і 3 рівень це рука, зігнута в лікті. Якщо ви звикли користуватися книжковою шафою, не встаючи зі стільця, то потрібно вимірювати ці параметри в сидячому положенні.

З цих полиць знімати книги (і будь-які інші речі) найпростіше. Тут повиннізберігатися речі, якими ви користуєтеся постійно. Те, що вам потрібно від випадку до випадку, складається або на верхні, або на нижні полиці. При цьому потрібно керуватися простим принципом: важке вниз, легке вгору. Точно таким же чином визначаються розміри та інші конструктивні особливості будь-яких інших шаф купе: для одягу, для дитячої кімнати і т.д. Причому варто врахувати, що крім стандартних полиць і вішалок існує безліч спеціалізованих комплектуючих для наповнення шафи купе: елеваторні полки для взуття, брючніци, ліфтові вішала, стільникові системи і т.д. Все це дозволяє спроектувати ергономічний шафа купе з урахуванням його функціональності і ваших фізіологічних особливостей, а також особистих звичок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*