Компресор та інша техніка від «ЗЕЛКО»

спиральные компрессоры

Не так давно одна з найбільших промислових будівельних компаній України здійснила придбання технічних пристроїв у компанії «Зелко ГРУП». З метою надання допомоги клієнтам, співробітники магазину спочатку проконсультували покупців, позначивши рід діяльності і потужність необхідного клієнтам обладнання.

У процесі консультування продавці змогли зорієнтуватися, по-перше, з приводу того, що придбана техніка буде працювати в циклі обробки металевих конструкцій на одній з виробничих майданчиків компанії-покупця. Фахівці «Зелко ГРУП», вибравши з безлічі різновидів того чи іншого обладнання, запропонували в якості найбільш ефективного пристрою компресорну систему — а саме безмасляні спіральні компресори Zelko SCROLL серії ZC. Якщо вас цікавить спиральний компрессор ціна, відвідайте офіційний сайт компанії http://zelko.ua/.

спиральные компрессорыНадалі, після придбання технічних пристроїв, співробітники компанії «Зелко ГРУП» оформили доставку обладнання до місця його майбутньої експлуатації. Крім того, фахівці також здійснять всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи: монтаж і навчання персоналу. Для інформації, спіральні компресори Zelko SCROLL серії ZC є єдинимиз найбільш довговічних в своєму класі. Крім того, простота спірального компресора забезпечує йому неперевершену надійність в процесі експлуатації, що дозволяє компресорам на їх основі працювати на максимальній потужності тривалий час

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*