Поліуретанові вкладки Самопливів

Sorry, this entry is only available in Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Поліуретанові самоплив є зносостійкі синтетичні вироби, призначені для забезпечення транспортування сипучих матеріалів. Самопливом широко використовуються в харчовій і переробній промисловості для забезпечення транспортування зерна, борошна, круп та інших сипучих матеріалів.

Переваги поліуретанових вкладок в трубу:

 • виключення можливості пошкодження зерна при транспортуванні по трубопроводу;
 • зниження рівня шуму при роботі зернопроводів;
 • зниження запиленості приміщення;
 • можливість використання трубопроводу в широкому діапазоні температур;
 • підвищення зносостійкості трубопровідної системи.

Елеваторне обладнання часто вимагає ремонту, так як під впливом активних і інтенсивних навантажень комплектуючі деталі стираються і піддаються деформації. Вирішити дане питання допоможуть вкладки Самопливів зерна, які застосовуються в самопливні трубопроводи, які використовуються в зерновий промисловості.

Замовити вкладки самопливів від виробника дніпро можна на заводі «НПК УКРПРОМСЕРВІС», який пропонує Вашій увазі продукт власного виробництва — гнучкі поліуретанові вставки в самопливні труби! Використання поліуретанових вставок забезпечить тривалу безперебійну роботу Вашого елеваторного комплексу.

ВИБЕРІТЬ самопливом з поліуретану: ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Самопливні зернопроводи є основним елементом забезпечення технічного процесу переробки зернової продукції. Для ефективної і безперебійної роботи потрібно застосовувати спеціальні захисні конструкції. Сьогодні споживачі вирішують купити поліуретанові вкладки самоплив, які володіють поліпшеними технічними властивостями, тим самим збільшуючи термін експлуатації обладнання.

Поліуретан за своєю структурою стійкий до розривів, навантажень, інтенсивних коливань, негативним впливам. Конструкція вкладки встановлюється в секцію зернопроводів, а фланець вкладки призначений виконати ущільнення фланців зернопроводів. Пропускна здатність при цьому не порушується, так як виріб виконано в ідеальній гладкою текстурою.

Важливими характеристиками таких вкладок виступають:

 • збереження цілісності зерна під час транспортування і переробки;
 • запобігання появи пилу від процесу переміщення зернової продукції;
 • стійкість до стирання;
 • пожежна безпека;
 • зменшення шуму і вібрацій;
 • стійкість до будь-яких негативних впливів.

Для виробничого процесу додатковий захист і забезпечення високої продуктивності є пріоритетним завданням. Сучасні якісні вироби з поліуретану відмінно справляються з покладеними на них функціями.

Використовуючи поліуретанові вкладки в трубах Ви забезпечуєте довговічність служби виробничого обладнання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*