Буріння свердловин Львів Бурение скважин Львов Свердловини Львів та Львівська область Скважина Львов и Львовская область буріння Стрий Городок Червоноград копка колодцев Дрогобич Стрий Золочів буріння Радехів Сокаль Миколаїв Жидачів

Бурение во Львовской области временно не проводим.

Вам потрібна вода на подвіррі, або для потреб вашого виробництва? Буримо свердловини на воду та риємо колодязі у Львові та Львівській області. Буріння машиною, а також розкладним обладнанням (якщо немає можливості заїхати машиною). Буримо свердловини до 280 м і вище.  Ціна буріння під глибинний насос від 300 грн за 1м/п з трубою.  Копаємо колодязі, реалізуємо колодязні кільця у Львові, Стрию.  Риття колодязя від 300 грн за 1м.

Здам сторінку в оренду

По всем интересующих Вас вопросам оставляйте комментарии внизу страницы

8 thoughts on “Буріння свердловин Львів Бурение скважин Львов Свердловини Львів та Львівська область Скважина Львов и Львовская область буріння Стрий Городок Червоноград копка колодцев Дрогобич Стрий Золочів буріння Радехів Сокаль Миколаїв Жидачів

  • Добрый день Василий.
   Пробурить скважину на 2-3 пользователя можно. Стоимость бурения скважины по мягким грунтам с учетом обсадной трубы составит 450 грн за м/п.
   С уважением Юрий 0676230941.

 1. Доброго дня!
  Мене цікавить буріння скважин, ми живемо в М. Підлісках де є 2 будинки квартирного типу і постійно маємо проблеми з водою.Ви можете щось нам рекомендувати (яка буде ціна і яке потрібно обладнання)щоб забезпечити водою. Скажіть які потрібно дозволи на буріння скважени. 

 2. Доброго дня) Нам потрібно пробити скважену У Воловецькому районі Закарпатської обл. Скільки це буде кощувати за 1м бурління?

 3. Доброго дня. ціна за метр? с.Підбірці біля Львова . . І чи можети сказати приблизну глибину буріння..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*