Одеса буріння свердловин на воду Одеська обл. Риття колодязів Котовськ Іллічівськ Татарбунари Білгород-Дністровський Теплодар Південне Ізмаїл Рені Арциз Болград

Тимчасова НЕ виконуємо бурові роботи на території Одеської області.

Буримо свердловини на воду глибиною до 200м, діаметр буріння до 500мм. Ціна буріння від 600 грн за 1м / п з обсадною трубою і комплектом насосного обладнання (глибина до 50м). Ціна залежить від таких факторів як грунти, глибина і діаметр буріння, місце розташування ділянки.

На більшій частині Одеської області водоносний горизонт з прісною водою знаходиться на глибині 80-120 м. Вартість роботи з повним комплектом документів і насосного устаткування 1500 грн \ мп, без проектної документації та погоджень 1000 грн \ мп. Надаємо паспорт на свердловину. Є ліцензія. Працюємо за готівковим і безготівковим розрахунком.

Висококваліфіковані фахівці і власна технічна база дають нам можливість задовольнити вимоги замовника:
-виконати проектування
-буріння свердловин на воду
-виконувати геологічні вишукування
-ремонт свердловин
-ліквідаціонний тампонаж
-установку насосного обладнання.
За бажанням замовника ми використовуємо вітчизняні чи імпортні матеріали та обладнання.

При розробці конструкцій водозабірних свердловин, бурових підприємство грунтується на дотриманні природоохоронного законодавства, з огляду на фінансові можливості замовника.

Встановлюємо обладнання для водоочищення.

Риємо колодязі класичні і водонакопичувальні глечики з бетонуванням стінок,виконуємо ремонт колодязів та чистку свердловин.

Відповіді на ваші запитання можна знайти внизу цієї сторінки, або зв’яжіться з нами за телефонами.

 

Картинка 37 из 2161

Буріння свердловин Одеса

193 thoughts on “Одеса буріння свердловин на воду Одеська обл. Риття колодязів Котовськ Іллічівськ Татарбунари Білгород-Дністровський Теплодар Південне Ізмаїл Рені Арциз Болград

 1. Здравствуйте! Какой бюджет для устройства скважины питьевой воды в районе ул.Радостной в п.Сухой Лиман? Какая глубина залегания водоносного горизонта и качетво воды? Спасибо!

 2. Здрасвуйте, admin.Какова цена бурения скважины (глубина и.т.д) в c Познанка 2 Любашевского р-н. ул.Ордженикидзе 82.Интересует объем 2.5-4.5 м3/ч.

 3. Добрый день.
  Вы бурите только машинами или малогабаритными установками тоже? А то на дачу машина никак незаедет

 4. Здравствуйте! Скажите сколько будет стоить скважина в Алтестова кооператив Держинец? Спасибо!!!!

 5. Здравствуйте.Вы не знаете ли глубину залегания водоносных слоев в Фонтанке-2 Коминтерновского р-на Одесской обл и сколько будет стоить рытье колодца-ориентировочно.Спасибр.

 6. Доброго дня! Скажите, какова стоимость производства скважины в селе Богнатово Раздельнянский район Одесской области. С уважением, Татьяна.

 7. Добрый день,скажите пожалуйста,мне нада пробурить скважину под полив,какую примерно нада бить глубину. в Одесской обл. Овидиопольського рай. сел Калаглия. И примерная стоимость полной работы. Ответе пожалуйста на мою почту. wwwpovarru@spaces.ru буду ждать вашего ответа.

 8. Доброго времени суток!Скажите пожалуйста какой глубины нужно бурить скважину в пгт Александровка возле Ильичевска?

 9. Одесская обл.Килийский р-н,с.Старые-Трояны.
  Мы хотим колодец диаметром не меньше 1м.
  Бурите ли Вы такой колодец.Кольца можем приобрести сами.
  Наш тел.0984524056
  Емаил-mozacs@mail.ru
  ждем ответа.

 10. Добрый день. Подскажите, пожалуйста, примерную глубину бурения скважины в с. Молодежное, Овидиопольского района. Место расположения участка — сразу за Малой Долиной, новая нарезка., напротив участка через дорогу кооп. «Заря». Какая сейчас стоимость работ под ключ (с документацией).
  Заранее благодарю.

 11. Здравствуйте!Какова стоимость сейчас сделать скважину в Малой Долине район Асфальтного завода? Какая глубина и сколько это будет стоить?

 12. Вечер добрый! Хочу пробурить скважину в дельжилер татарбунарский район! Вода нужна для полива! Сколько выйдет погоный метр?

 13. Здравсвуйте, сколько будет стоить колодец для хранения воды на 7 кубов.Свтелое(новые дачи)

 14. Здравствуйте, скажите сколько будет стоить пробудить скважину на Каролино-Бугазе, морская сторона 500 М от моря

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*