Буріння свердловин Маріуполь

Виконуємо буріння свердловин на воду в Маріуполі і прилеглих райoнах. У середньому ціна буріння на узбережжі Азовського моря, Тельманівському та Новоазовському районі от 700 грн за один погонний метр буріння з обсадною пластиковою трубою діаметром 125 мм. В інших районах (Первомайському, Володарському, Волноваському) буріння проводиться в більшості випадків по граніту. В цьому випадку працюємо буровим верстатом на базі автомобіля ЗІЛ131. Ціна буріння от 1000 грн \ мп з обсадною трубою. Успішно проводилися роботи в Мангуші, Новоазовську, Володарську та інших населених пунктах. Є геологічні карти і накопичений великий особистий досвід буріння свердловин в нашому районі.

Потрібен колодязь жмемо сюди.

 

83 thoughts on “Буріння свердловин Маріуполь

  1. Здравствуйте! Производите ли бурение на Белосарайской Косе? Исходя из Вашего опыта, есть ли возможность пробурить Ся до технической воды, не вонючей? Есть колодец на участке, вода ужасная, коричневая и с сильным запахом. Глубина бурения? Спасибо

  2. Мелекино.дачный кооператив «Нептун» Первая линия(возле дороги) интересует примерная глубина скважины и стоимость бурения.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*