Буріння свердловин Бердянськ Запорізька область

 

Надаємо послуги з буріння свердловин на воду в Бердянську і Запорізькій області.

Буримо автомобільною установкою, а також малогабаритною розкладною установкою з можливістю буріння в обмеженому просторі (на будь-якій ділянці). Діаметр 125-160мм. Обсадна труба пластик і сталь.

Ціна буріння по м’яким ґрунтам 650 грн. за 1м / п включаючи вартість пластикової обсадної труби діаметром 125 мм і фільтра з нержавіючої сталі. Роботу проводимо малогабаритною установкою. Максимальна глибина буріння 70 м. Для виконання роботи необхідна електроенергія та 1-3т води. Мінімальний майданчик для буріння 3 * 2м, можливе буріння в приміщеннях з висотою стель більше 2,5 м.

У Розівському, Куйбишевському, Бердянському районах буримо свердловини установкою УРБ 2.2 на базі автомобіля ЗІЛ 131. Вартість буріння 750 грн / мп із залізною обсадною трубою діаметром 133мм. Ця установка дозволяє бурити свердловини по граніту, робити свердловини з великим дебітом для промислових цілей. Для роботи машини потрібні під’їзні шляхи (розмір машини 3,6м висота, 2,5м ширина, 9м довжина).

Задати питання про можливість буріння на вашій ділянці ви можете через форму зворотного зв’язку внизу цієї сторінки або телефонуйте за телефонами.

Виконуємо буріння не тільки на воду, а й для технічних цілей, таких як установка теплонасоса, зміцнення берега, буріння під палі та ін.

Замовити послуги буріння в Запоріжжі та Запорізькій області
За вашим бажанням можемо викопати колодязь.

One thought on “Буріння свердловин Бердянськ Запорізька область

  1. Здравствуйте! Подскажите пожалуйста стоимость бурения скважины в г. Луганске район Авиацентра?? Заранее Спасибо за ответ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*