Подорож на поїзді

Sorry, this entry is only available in Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вирушаючи в поїздку по роботі або на відпочинок, багато хто віддає перевагу поїзду. Причин у такого вибору чимало. У порівнянні з подорожжю на автомобілі, поїзд виграє можливістю спати в комфортній позі в далекій дорозі, пересуватися по вагону. Ціни на квитки цілком прийнятні, крім того, є можливість вибирати клас свого місця, квитки укрзалізниця купити можно на сайтi proizd.ua.
На сьогоднішній день доступні: Плацкартні вагони (найдешевші); купе; СВ. Останні — найдорожчі в поїзді, а й, безумовно, найбільш комфортні для тих, хто не любить зайвого шуму і достатку сторонніх людей навколо. Можливість вибору класу поїздки, безсумнівно, варто віднести до позитивних сторін подорожі залізничним транспортом. Це не тільки вибір в сторону зручностей. Різні класи вагонів дають можливість замовляти квитки, виходячи зі стану особистих фінансів, що для багатьох має важливе значення. Час, проведений в поїздці, залежить від дальності і типу поїзда.
Так, наприклад, швидкісний «Сапсан» напряму Москва — Санкт-Петербург йде трохи швидше, ніж звичайно. Правда і вартість квитків майже в два рази перевищує ціну на поїздку в звичайному поїзді. Для прикладу, варто розглянути подорож зі столиці в Санкт-Петербург. Поїздка звичайним поїздом обійдеться росіянину в 1 500 рублів. А ось за 1 квиток на «Сапсан» доведеться заплатити 2 800 рублів. Час в дорозі на звичайному поїзді складе приблизно 9,5 годин. Швидкісний потяг «Сапсан» доставить мандрівника до місця призначення всього за 5 годин. Вибираючи залізничний транспорт для подорожі, важливо пам’ятати і про деякі мінуси. Наприклад, далеко не до всіх населених пунктів прокладені ж / д шляху. А отже, доведеться витрачати додаткові кошти і час на таксі або автобус, щоб дістатися до кінцевого пункту.

і Не варто забувати про додаткові витрати по часу та фінансів на поїздку до залізничного вокзалу. Це теж може зайняти деякий час, плюс доведеться оплачувати вартість поїздки на автобусі або таксі. При плануванні подорожі, важливо врахувати такі деталі, так як це впливає на вартість всієї поїздки. Крім того, не враховане заздалегідь час, необхідний, щоб дістатися до вокзалу, може зіграти злий жарт з мандрівником. До недоліків такого виду транспорту можна віднести втому поїздок на великі відстані. Щоб дістатися з одного кінця країни в інший, може знадобитися кілька діб. З психологічної точки зору, така поїздка може стати обтяжливою для деяких людей, адже не варто забувати про наявність попутників, які не завжди радують своєю поведінкою або манерами. Проте, досить демократичні ціни на поїздки залізничним транспортом, роблять його популярним засобом пересування, особливо під час відпусток або в святкові дні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*