Північна Італія

Sorry, this entry is only available in Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

8363836883Думаючи про відпочинок в Італії, ми відразу згадаємо про довге узбережжі Адріатики. Проте, один з північних регіонів Італії не гірший вибір: Лігурія, столиця італійської Лігурії, столиця італійських озер Ломбардія або історичне місто Венето, купити квiтки в цьому напрямку можно на сайтi https://avia.proizd.ua/ .

З великою кількістю часу і віддаючи перевагу активним подорожам під час поїздки, ми можемо відвідати всіх протягом однієї поїздки. Однак, на нашу думку, варто зосередитися на одному або максимум на двох регіонах, завдяки яким ми зможемо насолоджуватися атмосферою, не поспішаючи і дізнавшись про пам’ятники, і в той же час ми повинні мати час на деяку лінь.

Між містами ми можемо подорожувати регіональними поїздами, які не забезпечують клас поїздів InterCity, але дозволяють здійснювати недорогі поїздки. Якщо ви прибуваєте на власному автомобілі, відвідування малих міст і сіл не повинно викликати проблем.
Лігурія

Італійський регіон Лігурія не є однією з найбільш часто вибираються областей Італії для іноземних туристів. Серед жителів Італії Лігурія називається італійською Рів’єрою і є популярним вибором для відпочинку.

Найбільшим містом в регіоні є Генуя, яка колись була центром потужної морської республіки. Генуя зберегла свій історичний характер приморського міста, повного палаців і вузьких вуличок. Відвідуючи місто, в якому народився знаменитий Христофор Колумб, не забудьте відвідати рибацьке поселення під назвою Boccadasse, яке вражає барвистими фасадами будівель.

Вирушаючи на схід від Генуї, ми дістанемося до національного парку Чінкве-Терре або п’яти міст, розташованих на пагорбах над морем. Чинкве-Терре, безсумнівно, є одним з найкрасивіших районів країни, але ми повинні очікувати натовпу на свята. На щастя, довші пішохідні маршрути менш переповнені. Якщо ми знаходимося в правильній фізичній формі, ми можемо перейти від Чінкве Терре до чарівного міста Порто Венере. Пам’ятайте, однак, що в Італії під час курортного сезону дуже тепло.

На захід від Генуї, до кордону з Францією, ми зустрічаємо багато прибережні міста і селища, де ми можемо провести час ліниво.

Якщо ми їдемо до Італії, звичайно, нас чекає смачна кухня. Варто пам’ятати, що саме в Лігурії було виготовлено популярний песто (pesto alla genovese) і Focaccia у версії з оливковою олією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*