Будівництво овочесховищ з металоконструкцій

Sorry, this entry is only available in Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Компанія Термобуд Стандарт може спроектувати і побудувати нові виробничі потужності для зберігання овочів або фруктів, зони для приготування та упаковки харчових продуктів (або переобладнати існуючу будівлю) відповідно до індивідуальних потреб аграрного бізнесу.

Компанія надає всі можливості, необхідні для проектування та управління будівництвом, розширення або будівництво овочесховища. Рішення з металоконструкцій враховують специфіку процесу виробництва і зберігання овочів і фруктів.

Компанія пропонує не тільки металоконструкції, а широкий вибір безпечних для харчових продуктів стінових і стельових сендвіч-панелей, неслизьку підлогу, дренаж з нержавіючої сталі, системи кондиціонування і вентиляції, електричні комунікації і дверей, безпечні для харчових продуктів.

Для створення нових овочесховищ фахівці Термобуд Стандарт працюють в тісному контакті з кінцевими клієнтами, беручи до уваги специфіку всіх ключових вимог при пропозиції повного пакету послуг, який включає в себе:

  • Аналіз процесу виробництва продуктів харчування
  • Техніко-економічне обґрунтування процесу складування овочів або фруктів
  • Розробка концепції фабричного дизайну
  • Забезпечення механічними і електротехнічними комунікаціями
  • Холодильні системи та ізоляція огороджувальних конструкцій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*